O Marce

Freak Feet to młoda marka, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Tworząc z pasją i zaangażowaniem produkty w pełni polskie. Jak sama nazwa wskazuje, pomysł narodził się z chęci stworzenia czegoś zwariowanego dla każdego. W ten sposób postanowiliśmy zrewolucjonizować rynek skarpetkowy naszymi pomysłami.

Wizja

Każdy człowiek ma potrzebę podkreślenia swojej indywidualności. Mały detal może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo, nieszablonowo. Uwolnij z nami swojego wewnętrznego FREAKA! Pozwól by twoja codzienna rutyna nabrała najróżniejszych kolorów! Takie właśnie są skarpetki FREAK FEET.

Produkt

Szaleństwo kolorów, niestandardowe pomysły i wysoka jakość - to cechy rozpoznawalne produktów Freak Feet. Nietuzinkowy projekt, który pochodzi w 100% z Polski to doskonała propozycja dla każdego - kobiet, mężczyzn, nastolatków, dzieci, bez względu na to jaki styl preferują na co dzień! Wierzymy w to, że nasze projekty przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie nie tylko modne, ale również nieco zwariowane akcesoria.

pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl