Szalone skarpetki - damskie i męskie

Twój pomysł na prezent!

Skarpety, skarpetki, skarpetunie. Ten komfort ich noszenia docenił, kto je w zimę gdzieś z oczu stracił. Skarpetki. Taka z pozoru zwykła i niezbyt ważna rzecz, ale czy wyobrażacie sobie życie bez nich? Co zrobić bez skarpetek w siarczyste mrozy? Co począć, kiedy idziesz biegać? A kiedy mężczyzna wkłada garnitur i skarpetek brak, co wtedy? Życie bez nich naprawdę byłoby trudniejsze, a bez szalonych skarpetek Freak Feet w dodatku nudne!

Jesteśmy w stu procentach polskim producentem skarpet dla każdego. U nas znajdzie się coś dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. Z Freak Feet hasło „do wyboru, do koloru” nabiera zupełnie nowego znaczenia – wystarczy zobaczyć nasze produkty!

Za główny cel postawiliśmy sobie zaprojektowanie i stworzenie skarpetek oryginalnych, unikalnych, nietuzinkowych. Chcieliśmy, by każdy, kto lubi się wyróżniać i podkreślać swoją indywidualność – albo zwyczajnie nie lubi nudy i rutyny – mógł znaleźć coś wyjątkowego na swoje stopy. Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Nasza marka jest tego idealnym przykładem.


Krótka historia skarpet

O skarpetach zrobiło się głośno już w VIII wieku przed naszą erą. Pisał o nich grecki poeta Hezjod. W XVIII wieku natomiast zauważono, że ta część garderoby może być modna. W sprzedaży coraz częściej pojawiały się skarpety ozdobione misternymi i bogatymi haftami. Tamtejsze wersje deluxe wyłożone były specjalnymi wyściółkami, które nadawały łydce atrakcyjniejszych i bardziej muskularny kształt.

Z biegiem lat niestety zapomniano, że skarpety mogą być fajne. Freak Feet powstało po to, by to zmienić.

Jesteśmy
perfekcjonistami

Każdy człowiek ma potrzebę podkreślenia swojej indywidualności. Mały detal może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo, nieszablonowo. Uwolnij z nami swojego wewnętrznego FREAKA! Pozwól by twoja codzienna rutyna nabrała jasnych barw dzięki zwariowanym skarpetkom naszej produkcji!

dowiedz się więcej

Freak Feet
ciągle inspiruje

Skarpetki nie są nieistotnym detalem ukrytym w bucie - to część Twojej indywidualności. Możesz je zakryć, możesz pokazać. Znajdź na ich noszenie swój własny sposób – pomożemy Ci! Zainspiruj się najmodniejszymi wzorami i kolorami od Freak Feet, by dopełnić swoją stylizację.

przejdź do lookbooka (wkrótce)

Twój pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na nasze szalone skarpetki! Wybierając motyw związany z Twoim przyjacielem/przyjaciółką/dziewczyną/chłopakiem nie podarujesz tylko elementu garderoby – obdarujesz najbliższą osobę spersonalizowanym dodatkiem, który wyrazi jego styl i osobowość. Taki ciekawy pomysł prezent pozwoli Ci pokazać, jak dobrze znasz swoich bliskich.

pixelPolecane produkty
Skarpetki Damskie Czaszki Freak Feet
Cena: 20,00 pln
Producent: Freak Feet
Skarpetki Damskie Czaszki Freak Feet
Skarpety Szalone Dynie Freak Feet
Cena: 20,00 pln
Producent: Freak Feet
Skarpety Szalone  Dynie Freak Feet
Stopki Damskie Śmieszne Kotki Freak Feet
Cena:  15,00  10,00 pln
  • promocja
Producent: Freak Feet
Stopki Damskie Śmieszne Kotki Freak Feet
Stopki Meskie Smaczne Burgery Freak Feet
Cena:  15,00  10,00 pln
  • promocja
Producent: Freak Feet
Stopki Meskie Smaczne Burgery Freak Feet
pixel do góry
Sklep internetowy Shoper.pl